School Board

Karly Harris

Kaihautū o te Poari

School Board Presiding Member

Caroline Chawke

Tumuaki

Principal

Liletina Vaka

Kaihautū Tuarua o te Poari

School Board

Debbie Keung

Te Poari Kaitiaki Matua

School Board

Erin Poa

Te Poari Kaitiaki Matua

School Board

Melissa Bradley

Te Poari Kaitiaki Matua

School Board

Paul Andrews

Te Poari Kaitiaki Matua

Staff Representative

School Leadership Team

Caroline Chawke

Tumuaki / Principal

cchawke@papatoetoe-south.school.nz

Paul Andrews

Tumuaki Tuarua / Deputy Principal

pandrews@papatoetoe-south.school.nz

Mayleen Gautusa

Tumuaki Tuarua / Deputy Principal

mgautusa@papatoetoe-south.school.nz

Vicki Tipama'a

Tumuaki Kaituarā / Assistant Principal

vtipamaa@papatoetoe-south.school.nz

Mary Robertson

Le Va Inclusive Centre

mrobertson@papatoetoe-south.school.nz


Jacqui Greenslade

Le Va Inclusive Center

[email protected]

Janine Thompson

Team Leader Te Puna Ākona

jthompson@papatoetoe-south.school.nz

Rukshana Khan

Team Leader Year 0-2

 [email protected]

Elizabeth Tiare

Team Leader Year 3/4

Rūma 19

[email protected]

Sanha McGill

Team Leader Year 5/6

smcgill[email protected]

Rhian McGill

Acting Team Leader Year 5/6

Rūma 22

[email protected]

Sarah Ama

Team Leader - Maths / Curriculum

sama@papatoetoe-south.school.nz

Kerry Marshall-Harding

Across Kāhui Ako Leader

[email protected]

Teachers

Tinei Leniu

Kaiako

Rūma 1

tleniu@papatoetoe-south.school.nz

Manjula Devi

Kaiako

Rūma 2

[email protected]

Dayawanti Reddy

Kaiako

Rūma 3

dreddy@papatoetoe-south.school.nz

Rukshana Khan

Kaiako

Rūma 4

rukhan@papatoetoe-south.school.nz

Kelli Scott

Kaiako

Rūma 5

kscott@papatoetoe-south.school.nz

Hana Patchigalla

Kaiako

Rūma 7

hpatchigalla@papatoetoe-south.school.nz

Sonam Chand

Kaiako

Rūma 8

schand@papatoetoe-south.school.nz

Avinash Kissun

Kaiako

Rūma 10

akissun@papatoetoe-south.school.nz

Karen Browne

Kaiako

Rūma 11 

kbrowne@papatoetoe-south.school.nz

Kerry Marshall-Harding

Kaiako

Rūma 12

kmarshall-harding@papatoetoe-south.school.nz

Neha Sabnam

Kaiako

Rūma 13

nsabnam@papatoetoe-south.school.nz

Jantina Perese-Kuil

Kaiako/Sports coordinator

Rūma 14

jperese-kuil@papatoetoe-south.school.nz

Sarah Ama

Kaiako

Rūma 15

sama@papatoetoe-south.school.nz

Willi-Anne Rowe

Kaiako

Rūma 16

wrowe@papatoetoe-south.school.nz

Te Wairemana Herewini

Kaiako

Rūma 17

therewini@papatoetoe-south.school.nz

Janine Thompson

Kaiako

Rūma 18

jthompson@papatoetoe-south.school.nz

Elizabeth Tiare

Kaiako

Rūma 19

etiare@papatoetoe-south.school.nz

Lorrall Tippett

Kaiako

Rūma 20 LeVa

ltippett@papatoetoe-south.school.nz

Jacqui Greenslade

Kaiako

Rūma 21 LeVa

jgreenslade@papatoetoe-south.school.nz

Avishkar Dilsook

Kaiako

Rūma 22

adilsook@papatoetoe-south.school.nz

Sadhana Kumari

Kaiako

Rūma 23

skumari@papatoetoe-south.school.nz

Rhian McGill

Kaiako

Rūma 24

rmcgill@papatoetoe-south.school.nz

Rose Naisby

Kaiako

Rūma 

rnaisby@papatoetoe-south.school.nz

Koloti Mahina

Kaiako

Rūma 28

kmahina@papatoetoe-south.school.nz

Piuti Samuelu

Kaiako/Sports coordinator

Rūma 29

psamuelu@papatoetoe-south.school.nz

Julianna Fale-Manupule

Kaiako 

Rūma 30

jfale-manupule@papatoetoe-south.school.nz

Sharan Singh

Kaiako Whakawātea

Release Teacher

ssingh@papatoetoe-south.school.nz

Ragini Narayan

Kaiako Whakawātea

Release Teacher

rnarayan@papatoetoe-south.school.nz

Learning Assistants

Anna Dudley

Kaiāwhina Tautoko

Apera Toa

Kairahi i Te Reo

Brendon Seumanu

Kaiāwhina Tautoko

Debbie Howard

Kaiāwhina Tautoko

Doreen Dean

Kaiāwhina Tautoko

Fameeza Mendoza

Kaiāwhina Tautoko

Heather Anderson

Kaiāwhina Tautoko

Ima Paila Tito

Kaiāwhina Tautoko

Irene Tuisafia

Kaiāwhina Tautoko

Janet Mege

Kaiāwhina Tautoko

John Po'oi

Kaiāwhina Tautoko

Junior Mamea

Kaiāwhina Tautoko

Leonie Fraser

Kaiāwhina Tautoko

Lesley Delich

Kaiāwhina Tautoko

Lisa Gunanayagam

Kaiāwhina Tautoko

Luma Kerma

Kaiāwhina Tautoko

Manju Singh

Kaiāwhina Tautoko

Nimeeta Nair

Kaiāwhina Tautoko

Maryanne Nuuausala

Kaiāwhina Tautoko

Meli Peni-Lopati

Kaiāwhina Tautoko

Michelle Smith

Kaiāwhina Tautoko

Rawaa Hanna

Kaiāwhina Tautoko

Pam Trousselot

Kaiāwhina Tautoko

Pauline Tuisafia

Kaiāwhina Tautoko

Rachal Whitaker

Kaiāwhina Tautoko

Kara Subritzky

Kaiāwhina Tautoko

Tekura Aurelio

Kaiāwhina Tautoko

Thulasi Prabakaran

Kaiāwhina Tautoko

Victoria Okotai

Kaiāwhina Tautoko

Inez Patelesio

Kaiāwhina Tautoko

Support Staff

Vita Taufa

Kaitiaki Matua o te Kura / Attendance Officer

vtaufa@papatoetoe-south.school.nz

Judy Gabriel

Hēkeretari o te Kura

jgabriel@papatoetoe-south.school.nz


Julian Austin

Kaihautū Tari Matua


jaustin@papatoetoe-south.school.nz

Izabellah

Ta

Kaiwhakahaere Tari / Administrator

ita@papatoetoe-south.school.nz

Sarah Uikelotu

Kaiwhakarite/Pūmanawa Tangata

Human Resources/Administrator

suikelotu@papatoetoe-south.school.nz

Siobahn Nazeem

Tautoko i te Kaiwhakahaere

snazeem@papatoetoe-south.school.nz

Sheridan Tohiniu

Kaimahi Tauwhiro

Social Worker

[email protected]

Margaret Masaga

Projects & Brands Coordinator


[email protected]

Simon Hales

Caretaker

[email protected]

Therapists

Jenny Andrews

Kaituku Haumanu Ngangahau 

Physio Therapists

Carolyn Loveday

Kaituku Haumanu Ngangahau 

Occupational Therapist